biall.com.pl
Witaj na stronie BIALL Sp. z o.o. Jesteś tutaj: Strona główna

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA WSTRZYMANA! 2020-03-16

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA WSTRZYMANA!
W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 oraz dynamicznie zmieniającą się sytuacją w Europie jako firma podjęliśmy działania mające na celu minimalizację zagrożenia względem naszych pracowników i klientów. W związku z powyższym uprzejmie prosimy o przestrzeganie wytycznych dotyczących obsługi, odbiorów i dostaw

  • Zamówienia prosimy składać jedynie telefonicznie lub mailowo ( numer: 58 3221191, e-mail: biall@biall.com.pl, zamowienia@biall.com.pl)

  • Odbiór osobisty zamówionych towarów odbywa się po informacji, że towar jest gotowy do odbioru– wyznaczone miejsce w wiatrołapie lub odbiór na parkingu firmy.

  •  Dostawy prosimy zostawiać pod bramą magazynu

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA W FIRMIE ZOSTAŁA WSTRZYMANA.

 

 

Zobacz więcej

UWAGA! KOMUNIKAT! 2020-03-13

UWAGA! KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo,

W związku z występowaniem przypadków koronawirusa w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników firmy Biall Sp. z o.o. oraz stosując się do zaleceń WHO informujemy, iż nasi pracownicy, od dnia 16.03.2020 do odwołania, będą częściowo pracować zdalnie. Z tego powodu czas realizacji zamówień bieżących, napraw oraz wzorcowań może ulec wydłużeniu. Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszym biurze jedynie do spraw koniecznych i pilnych. Zachęcamy do składania zamówień oraz kontaktu drogą elektroniczną. Wymienione środki bezpieczeństwa zostaną zachowane tak długo jak to będzie konieczne - i jeśli tylko sytuacja na to pozwoli - wrócimy do normalnego trybu pracy, najszybciej jak to będzie możliwe. O wszelkich zmianach pracy naszego biura, będziemy informować Państwa na bieżąco, na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie.

Z poważaniem Zarząd i pracownicy firmy BIALL sp. z o.o.

 

 

Zobacz więcej

Nowości Brymen! BM839 BM836 2020-03-06

Nowości Brymen! BM839 BM836

 

BM839 i BM836 Profesjonalne multmetry dla wymagających. 
Znane z wysokiej dokładności i niezawodności mierniki firmy Brymen mają w swojej palecie teraz nowe modele spełniające bezpieczeństwo w KAT III 1000V i KAT IV 600V.
Ich dokładność bazowa na poziomie  0,045% DCV (BM 839), 0,09% DCV (BM 836) oraz najlepszy w tej klasie wyświetlacz LCD 3 5/6 cyfry 6000 max  oraz  4 1/2 cyfry 20000 max plasuje obydwa mierniki na najwyższej półce pośród przenośnych mierników uniwersalnych.
Dużą zaletą jest możliwość pomiarów napięć i prądów w wyższych pasmach częstotliwości np dla napięć przemiennych TRMS ACV (40Hz~20kHz) i prądów przemiennych ACA (40Hz~5kHz) (BM 839) co nie jest bez znaczenia w obecnych czasach gdy pomiary są wykonywane w instalacjach z przemienikami i falownikami. 
Szybki i pewny wynik pomiaru ma niebagatelne znaczenie dla użytkownika dlatego szykość próbkowania na poziomie 5 x/s zadowoli nawet najbardziej wymagających.
Z pozostałych cech warto wyróżnić :

- Tryb pomiarów względnych RELΔ
- Funkcja MIN/MAX 
- Funkcja CREST 5ms rejestracja wartości szczytowej
- Sygnalizacja nieprawidłowego podłączenia Beep-JackTM
- Wyłączenie sygnalizacji dźwiękowej
- Funkcja automatycznego wyłączenia
- Funkcja VFD ACV
- Automatyczna kompensacja rezystancji przewodów pomiarowych
- Sygnalizacja wyczerpania baterii


Dowiedz się więcej: BM839 i BM836

 

 

Zobacz więcej

Wyprzedaż ARTEL! 2020-02-18

Wyprzedaż ARTEL!

Jeżeli poszukują Państwo narzędzia do kontroli jakości energii, zachęcamy do sprawdzenia wyprzedaży firmy ARTEL.

 

MDM 3100  3 fazowy wielofunkcyjny miernik mocy i energii jest idealnym narzędziem do kontroli i monitoringu parametrów jakości energii oraz jej zużycia w przemyśle, gospodarce komunalnej lub w budynkach użyteczności publicznej.

 

Miernik wyróżnia czytelny podświetlany wyświetlacz LCD, wysoka dokładność, zwiększona funkcjonalność dzięki opcjonalnym modułom.

 

MDM 3100 mierzy i analizuje w czasie rzeczywistym takie parametry jak U, I, P, Q, S, Hz, cosΦ , kWh, kVAR i inne. Komunikację zapewnia port RS-485, 2 wyjścia impulsowe do pomiarów energii (włączając w to energię czynną i bierną), zapis danych Max/Min, zapis zdarzeń SOE. Funkcja multi-taryfy pozwala użytkownikowi na pomiary energii w 12 interwałach (min interwał 30 min), który może odczytywać sumę, gwałtowne zmiany, wzrosty, zapady, i równomierny pobór energii z 4-ch ostatnich miesięcy (00, 01, 02, 03).

 

Teraz z dodatkowymi modułami w jeszcze lepszej cenie!

 

Wszystkie produkty MDM 3100 znajdą Państwo TUTAJ

 

 

Zobacz więcej

Nowość: Nowe zasilacze laboratoryjne prądu stałego 2019-12-04

Nowość: Nowe zasilacze laboratoryjne prądu stałego

 

W ramach uzupełnienia naszej szerokiej oferty regulowanych zasilaczy laboratoryjnych DC, wprowadziliśmy właśnie do sprzedaży kilka nowych modeli. Wśród nich znalazły się 4 zasilacze wysokiej mocy: 
oraz zasilacz podwójny P-3005D-II wyróżniajacy się bardzo wysoką rozdzielczością wskazań napięcia ( 0,01V ) oraz prądu ( 0,001A ).

 

 

 

 

 

Zobacz więcej

Innowacyjna Gospodarka
na zamówienie
na zamówienie
dostępny
dostępny
dostępny
do 3 dni