biall.com.pl
Witaj na stronie BIALL Sp. z o.o. Jesteś tutaj: Strona główna

BRYMEN BM197 miernik cęgowy 2000A AC/DC TRMS, CAT IV 1000V 2016-10-03

BRYMEN BM197 miernik cęgowy 2000A AC/DC TRMS, CAT IV 1000V

BM197 to miernik cęgowy firmy BRYMEN przeznaczony do pomiarów prądów aż do 2000A i napięć do 1000V. Miernik ten charakteryzuje najwyższy stopień ochrony: 12kV (przepięcia), 1000V (przeciążenie na wejściu "COM" i "+"), 2000A (pomiar ciągły). Kategoria pomiaru w instalacjach CAT IV 1000V AC&DC informuje o tym, że użytkownik może bezpiecznie prowadzić pomiary w obwodach pierwotnych źródeł instalacji, rozdzielniach głównych, przy przyłączach kablowych, głównych zabezpieczeniach nadprądowych budynków itd. Przyrząd posiada bardzo przydatne w praktyce przemysłowej funkcje, takie jak VFD (Variable Frequency Driver - jednoczesny pomiar napięcia/prądu i częstotliwości, funkcja przeznaczona m.in. do pomiaru falowników), AutoCheck (automatyczny wybór pomiaru napięcia lub rezystancji w zależności od sygnału na wejściu), 5ms CREST-MAX (szybki tryb rejestracji wartości szczytowych) i EF-Detection (wykrywanie pola elektrycznego). Podwójny wyświetlacz z wysokim próbkowaniem 5razy/s pozwala na jednoczesne obserwowanie na wyświetlaczu wyników ACV/ACA i częstotliwości. Przyrząd posiada wytrzymałą obudowę i przełącznik obrotowy umożliwiający obsługę jedną ręką. Miernik cęgowy BM197 wyposażony jest w optyczne złącze USB, co pozwala na łączenie z komputerem PC i pracę z odpowiednim oprogramowaniem.

 

Zobacz więcej

Nowość: nowa rodzina kontrolerów solarnych PWM EnergyLab 2016-09-23

Nowość: nowa rodzina kontrolerów solarnych PWM EnergyLab

Przedstawiamy Państwu najnowszą rodzinę kontrolerów solarnych ładowania PWM EnergyLab.

W rodzinie obok kontrolerów typu hobby ale z zawansowanymi funkcjami znajdują się kontrolery profesjonalne z dedykowanymi mocami paneli PV nawet do 8000Wp.

Oferowane pod naszą marką EnergyLab kontrolery, to wyroby wybrane w procesie selekcji, produkowane dla nas pod zwiększonymi rygorami jakości i podlegające pełnej kontroli funkcjonalości i pracy przed sprzedażą. Gwarantujemy jednocześnie naprawdę atrakcyjne ceny.

Większość modeli, nawet te typu hobby wyposażona jest w wielofunkcyjne graficzne wyświetlacze cyfrowe LCD (przełączane ekrany) z ikonami, co zapewnia użytkownikowi zwielokrotniony dostęp do informacji, podnosi poziom jakości obsługi i bezpieczeństwo systemu.

Wszystkie modele z LCD wskazują UBAT, prąd ładowania/obciążenia, napięcie ładowania absorpcyjnego/spoczynkowego, HVD, LVD, LVR. Zaawansowane modele wskazują dodatkowo energię zakumulowaną w akumulatorze i oddaną do obciążenia [Ah], napięcie systemu, kod usterki, typ akumulatora, tryb pracy z włącznikiem zmierzchowym LC. Część parametrów może być ustawiana przez użytkownika. Są to: napięcie ładowania absorpcyjnego/spoczynkowego, HVD, LVD, LVR, typ akumulatora, tryb pracy obciążenia – zakres zależny od modelu.

Te informacje uzupełnia mnogość ikon albo odpowiednio migających diod LED (w tym trójkolorowa) w podstawowym modelu, wskazujacych na status pracy, stan systemu, naładowania i usterkę.

Dodajmy, że wszystkie modele poczynjąc od najprostszych mają pełne zabezpieczenia łącznie z ochroną przed odwrotnymi podłączeniami.

Najbardziej zaawansowany model EL-WP30D ma inteligentnie podświetlany LCD, co pozwala na pewne odczyty parametrów w każdych warunkach oświetlenia, a także zaimplementowany układ ochrony przeciwprzepięciowej.

W konstrukcji zastosowano wysokiej jakości podzespoły elektroniczne i montaż SMD.

Zapewniono odpowiednie rozmieszczenie elementów mocy z zapewnieniem odpowiedniego chłodzenia. Co ważne zastosowane w konstrukcjach wysokiej jakości i dobrze izolowane wzajemnie terminale wejściowe do podłączenia kabli 6mm2, 16mm2 i 25mm2 – w zależności od modelu.

Wyroby dostarczamy z instrukcją obsługi w języku polskim zawierającą wszelkie przydatne informacje co do montażu i ekspolatacji.

Nasi opiekunowie klienta doradzą Państwu jak najlepiej wykorzystać możliwości naszych kontrolerów co do doboru paneli PV, akumulatorów, wykonania instalacji i zabezpieczeń.

Zapraszamy do sklepu oraz życzymy zadowolenia i satysfakcji z eksploatacji naszych kontrolerów.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU


 

Zobacz więcej

Nowe katalogi: Kyoritsu aparatura pomiarowa oraz OPT narzędzia 2016-09-22

Nowe katalogi: Kyoritsu aparatura pomiarowa oraz OPT narzędzia

Prezentujemy nasze najnowsze katalogi produktów, katalog aparatury pomiarowej Kyoritsu oraz katalog Narzędzia przedstawiający szeroką gamę narzędzi marki OPT, a także końcówki i opaski kablowe. Z katalogami mogą Państwo zapoznać się klikając w poniższy link:

www.biall.com.pl/katalogi

 

Zobacz więcej

Targi Energetab 2016 - relacja 2016-09-20

Targi Energetab 2016 - relacja

29 edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2016 upłynęła pod znakiem dobrej pogody i wielu miłych oraz interesujących rozmów z osobami odwiedzającymi nasze stoisko. Jak podaje organizator na imprezie było obecnych 750 wystawców, a szacowana liczba odwiedzjących to 20000 osób.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, numer 5 w hali M. To dla nas przyjemność spotkać się z Państwem. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć.

 

Zobacz więcej

Promocja: Kyoritsu KEW6010B + Kewtech KT171 2016-08-25

Promocja: Kyoritsu KEW6010B + Kewtech KT171

W zestawie z miernikiem wielofunkcyjnym instalacji elektrycznej Kyoritsu KEW6010B wskaźnik napięcia Kewtech KT171 za jedyne 100pln netto.

Przejdź do sklepu:

 
Oferta ważna do końca roku 2016 lub do wyczerpania zapasów.

 

Zobacz więcej

Meble warsztatowe ESD Konfigurator online

Zapisz się do naszego newslettera


wypisz
Innowacyjna Gospodarka
na zamówienie
na zamówienie
dostępny
dostępny
dostępny