biall.com.pl
Witaj na stronie BIALL Sp. z o.o. Jesteś tutaj: Strona główna

BRYMEN BM197 miernik cęgowy 2000A AC/DC TRMS, CAT IV 1000V 2016-10-03

BRYMEN BM197 miernik cęgowy 2000A AC/DC TRMS, CAT IV 1000V

BM197 to miernik cęgowy firmy BRYMEN przeznaczony do pomiarów prądów aż do 2000A i napięć do 1000V. Miernik ten charakteryzuje najwyższy stopień ochrony: 12kV (przepięcia), 1000V (przeciążenie na wejściu "COM" i "+"), 2000A (pomiar ciągły). Kategoria pomiaru w instalacjach CAT IV 1000V AC&DC informuje o tym, że użytkownik może bezpiecznie prowadzić pomiary w obwodach pierwotnych źródeł instalacji, rozdzielniach głównych, przy przyłączach kablowych, głównych zabezpieczeniach nadprądowych budynków itd. Przyrząd posiada bardzo przydatne w praktyce przemysłowej funkcje, takie jak VFD (Variable Frequency Driver - jednoczesny pomiar napięcia/prądu i częstotliwości, funkcja przeznaczona m.in. do pomiaru falowników), AutoCheck (automatyczny wybór pomiaru napięcia lub rezystancji w zależności od sygnału na wejściu), 5ms CREST-MAX (szybki tryb rejestracji wartości szczytowych) i EF-Detection (wykrywanie pola elektrycznego). Podwójny wyświetlacz z wysokim próbkowaniem 5razy/s pozwala na jednoczesne obserwowanie na wyświetlaczu wyników ACV/ACA i częstotliwości. Przyrząd posiada wytrzymałą obudowę i przełącznik obrotowy umożliwiający obsługę jedną ręką. Miernik cęgowy BM197 wyposażony jest w optyczne złącze USB, co pozwala na łączenie z komputerem PC i pracę z odpowiednim oprogramowaniem.

 

Zobacz więcej

Nowość: nowa rodzina kontrolerów solarnych PWM EnergyLab 2016-09-23

Nowość: nowa rodzina kontrolerów solarnych PWM EnergyLab

Przedstawiamy Państwu najnowszą rodzinę kontrolerów solarnych ładowania PWM EnergyLab.

W rodzinie obok kontrolerów typu hobby ale z zawansowanymi funkcjami znajdują się kontrolery profesjonalne z dedykowanymi mocami paneli PV nawet do 8000Wp.

Oferowane pod naszą marką EnergyLab kontrolery, to wyroby wybrane w procesie selekcji, produkowane dla nas pod zwiększonymi rygorami jakości i podlegające pełnej kontroli funkcjonalości i pracy przed sprzedażą. Gwarantujemy jednocześnie naprawdę atrakcyjne ceny.

Większość modeli, nawet te typu hobby wyposażona jest w wielofunkcyjne graficzne wyświetlacze cyfrowe LCD (przełączane ekrany) z ikonami, co zapewnia użytkownikowi zwielokrotniony dostęp do informacji, podnosi poziom jakości obsługi i bezpieczeństwo systemu.

Wszystkie modele z LCD wskazują UBAT, prąd ładowania/obciążenia, napięcie ładowania absorpcyjnego/spoczynkowego, HVD, LVD, LVR. Zaawansowane modele wskazują dodatkowo energię zakumulowaną w akumulatorze i oddaną do obciążenia [Ah], napięcie systemu, kod usterki, typ akumulatora, tryb pracy z włącznikiem zmierzchowym LC. Część parametrów może być ustawiana przez użytkownika. Są to: napięcie ładowania absorpcyjnego/spoczynkowego, HVD, LVD, LVR, typ akumulatora, tryb pracy obciążenia – zakres zależny od modelu.

Te informacje uzupełnia mnogość ikon albo odpowiednio migających diod LED (w tym trójkolorowa) w podstawowym modelu, wskazujacych na status pracy, stan systemu, naładowania i usterkę.

Dodajmy, że wszystkie modele poczynjąc od najprostszych mają pełne zabezpieczenia łącznie z ochroną przed odwrotnymi podłączeniami.

Najbardziej zaawansowany model EL-WP30D ma inteligentnie podświetlany LCD, co pozwala na pewne odczyty parametrów w każdych warunkach oświetlenia, a także zaimplementowany układ ochrony przeciwprzepięciowej.

W konstrukcji zastosowano wysokiej jakości podzespoły elektroniczne i montaż SMD.

Zapewniono odpowiednie rozmieszczenie elementów mocy z zapewnieniem odpowiedniego chłodzenia. Co ważne zastosowane w konstrukcjach wysokiej jakości i dobrze izolowane wzajemnie terminale wejściowe do podłączenia kabli 6mm2, 16mm2 i 25mm2 – w zależności od modelu.

Wyroby dostarczamy z instrukcją obsługi w języku polskim zawierającą wszelkie przydatne informacje co do montażu i ekspolatacji.

Nasi opiekunowie klienta doradzą Państwu jak najlepiej wykorzystać możliwości naszych kontrolerów co do doboru paneli PV, akumulatorów, wykonania instalacji i zabezpieczeń.

Zapraszamy do sklepu oraz życzymy zadowolenia i satysfakcji z eksploatacji naszych kontrolerów.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU


 

Zobacz więcej

Nowe katalogi: Kyoritsu aparatura pomiarowa oraz OPT narzędzia 2016-09-22

Nowe katalogi: Kyoritsu aparatura pomiarowa oraz OPT narzędzia

Prezentujemy nasze najnowsze katalogi produktów, katalog aparatury pomiarowej Kyoritsu oraz katalog Narzędzia przedstawiający szeroką gamę narzędzi marki OPT, a także końcówki i opaski kablowe. Z katalogami mogą Państwo zapoznać się klikając w poniższy link:

www.biall.com.pl/katalogi

 

Zobacz więcej

Targi Energetab 2016 - relacja 2016-09-20

Targi Energetab 2016 - relacja

29 edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2016 upłynęła pod znakiem dobrej pogody i wielu miłych oraz interesujących rozmów z osobami odwiedzającymi nasze stoisko. Jak podaje organizator na imprezie było obecnych 750 wystawców, a szacowana liczba odwiedzjących to 20000 osób.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, numer 5 w hali M. To dla nas przyjemność spotkać się z Państwem. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć.

 

Zobacz więcej

Promocja: Kyoritsu KEW6010B + Kewtech KT171 2016-08-25

Promocja: Kyoritsu KEW6010B + Kewtech KT171

W zestawie z miernikiem wielofunkcyjnym instalacji elektrycznej Kyoritsu KEW6010B wskaźnik napięcia Kewtech KT171 za jedyne 100pln netto.

Przejdź do sklepu:

 
Oferta ważna do końca roku 2016 lub do wyczerpania zapasów.

 

Zobacz więcej

Innowacyjna Gospodarka
na zamówienie
na zamówienie
dostępny
dostępny
dostępny
do 3 dni