biall.com.pl
Witaj na stronie BIALL Sp. z o.o. Jesteś tutaj: Strona główna

Nowość: nowa rodzina kontrolerów solarnych PWM EnergyLab 2016-09-23

Nowość: nowa rodzina kontrolerów solarnych PWM EnergyLab

Przedstawiamy Państwu najnowszą rodzinę kontrolerów solarnych ładowania PWM EnergyLab.

W rodzinie obok kontrolerów typu hobby ale z zawansowanymi funkcjami znajdują się kontrolery profesjonalne z dedykowanymi mocami paneli PV nawet do 8000Wp.

Oferowane pod naszą marką EnergyLab kontrolery, to wyroby wybrane w procesie selekcji, produkowane dla nas pod zwiększonymi rygorami jakości i podlegające pełnej kontroli funkcjonalości i pracy przed sprzedażą. Gwarantujemy jednocześnie naprawdę atrakcyjne ceny.

Większość modeli, nawet te typu hobby wyposażona jest w wielofunkcyjne graficzne wyświetlacze cyfrowe LCD (przełączane ekrany) z ikonami, co zapewnia użytkownikowi zwielokrotniony dostęp do informacji, podnosi poziom jakości obsługi i bezpieczeństwo systemu.

Wszystkie modele z LCD wskazują UBAT, prąd ładowania/obciążenia, napięcie ładowania absorpcyjnego/spoczynkowego, HVD, LVD, LVR. Zaawansowane modele wskazują dodatkowo energię zakumulowaną w akumulatorze i oddaną do obciążenia [Ah], napięcie systemu, kod usterki, typ akumulatora, tryb pracy z włącznikiem zmierzchowym LC. Część parametrów może być ustawiana przez użytkownika. Są to: napięcie ładowania absorpcyjnego/spoczynkowego, HVD, LVD, LVR, typ akumulatora, tryb pracy obciążenia – zakres zależny od modelu.

Te informacje uzupełnia mnogość ikon albo odpowiednio migających diod LED (w tym trójkolorowa) w podstawowym modelu, wskazujacych na status pracy, stan systemu, naładowania i usterkę.

Dodajmy, że wszystkie modele poczynjąc od najprostszych mają pełne zabezpieczenia łącznie z ochroną przed odwrotnymi podłączeniami.

Najbardziej zaawansowany model EL-WP30D ma inteligentnie podświetlany LCD, co pozwala na pewne odczyty parametrów w każdych warunkach oświetlenia, a także zaimplementowany układ ochrony przeciwprzepięciowej.

W konstrukcji zastosowano wysokiej jakości podzespoły elektroniczne i montaż SMD.

Zapewniono odpowiednie rozmieszczenie elementów mocy z zapewnieniem odpowiedniego chłodzenia. Co ważne zastosowane w konstrukcjach wysokiej jakości i dobrze izolowane wzajemnie terminale wejściowe do podłączenia kabli 6mm2, 16mm2 i 25mm2 – w zależności od modelu.

Wyroby dostarczamy z instrukcją obsługi w języku polskim zawierającą wszelkie przydatne informacje co do montażu i ekspolatacji.

Nasi opiekunowie klienta doradzą Państwu jak najlepiej wykorzystać możliwości naszych kontrolerów co do doboru paneli PV, akumulatorów, wykonania instalacji i zabezpieczeń.

Zapraszamy do sklepu oraz życzymy zadowolenia i satysfakcji z eksploatacji naszych kontrolerów.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU


 

Zobacz więcej

Nowe katalogi: Kyoritsu aparatura pomiarowa oraz OPT narzędzia 2016-09-22

Nowe katalogi: Kyoritsu aparatura pomiarowa oraz OPT narzędzia

Prezentujemy nasze najnowsze katalogi produktów, katalog aparatury pomiarowej Kyoritsu oraz katalog Narzędzia przedstawiający szeroką gamę narzędzi marki OPT, a także końcówki i opaski kablowe. Z katalogami mogą Państwo zapoznać się klikając w poniższy link:

www.biall.com.pl/katalogi

 

Zobacz więcej

Targi Energetab 2016 - relacja 2016-09-20

Targi Energetab 2016 - relacja

29 edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2016 upłynęła pod znakiem dobrej pogody i wielu miłych oraz interesujących rozmów z osobami odwiedzającymi nasze stoisko. Jak podaje organizator na imprezie było obecnych 750 wystawców, a szacowana liczba odwiedzjących to 20000 osób.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, numer 5 w hali M. To dla nas przyjemność spotkać się z Państwem. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć.

 

Zobacz więcej

Promocja: Kyoritsu KEW6010B + Kewtech KT171 2016-08-25

Promocja: Kyoritsu KEW6010B + Kewtech KT171

W zestawie z miernikiem wielofunkcyjnym instalacji elektrycznej Kyoritsu KEW6010B wskaźnik napięcia Kewtech KT171 za jedyne 100pln netto.

Przejdź do sklepu:

 
Oferta ważna do końca roku 2016 lub do wyczerpania zapasów.

 

Zobacz więcej

PROVA1011 analizator systemów fotowoltaicznych PV 2016-07-25

PROVA1011 analizator systemów fotowoltaicznych PV

W odpowiedzi na wciąż rosnące zainteresowanie systemami fotowoltaicznymi w Polsce wprowadziliśmy na rynek doskonałe narzędzie, niezbędne przy projektowaniu instalacji oraz konserwacji tego typu systemów. Ponadto analizator umożliwia rejestrację parametrów poszczególnych paneli, co pozwala na weryfikację ich stanu przed opuszczeniem fabryki, wysyłką do klienta lub montażem. Bezprzewodowy czujnik natężenia oświetlenia i temperatury oraz możliwość rejestracji parametrów środowiskowych i bieżącego zużycia energii, umożliwiają dokładne przeanalizowanie warunków panujących w miejscu instalacji oraz dobranie optymalnych komponentów w procesie projektowania. Znajdujące się w zestawie przystawki cęgowe do badania prądu AC oraz DC pozwalają na weryfikację sprawności oraz efektywności systemu w momencie odbioru instalacji do użytku, modernizacji, czy późniejszej konserwacji. PROVA1011 jest wszechstronnym urządzeniem, którego nie może zabraknąć na wyposażeniu producentów, magazynów, projektantów, instalatorów, czy wreszcie użytkowników systemów fotowoltaicznych.

Zobacz produkt w sklepie: PROVA1011

 

Zobacz więcej

Meble warsztatowe ESD Konfigurator online

Zapisz się do naszego newslettera


wypisz
Innowacyjna Gospodarka
na zamówienie
na zamówienie
dostępny
dostępny
dostępny