biall.com.pl
Witaj na stronie BIALL Sp. z o.o. Jesteś tutaj: Strona główna

Testery napięć ze znakiem bezpieczeństwa B 2017-02-24

Testery napięć ze znakiem bezpieczeństwa B

Niezmiernie miło nam poinformować, iż testery napięć EazyVolt, EazyVolt Plus, KT170 oraz KT171 spełniły wymogi norm i uzyskały dobrowolny certyfikat na znak bezpieczeństwa "B".

ZOBACZ W SKLEPIE

 

Zobacz więcej

Roboty lutownicze Quick 2017-02-22

Roboty lutownicze Quick

Roboty lutownicze Quick to odpowiedź na rosnące wymagania rynku w zakresie jakości, dokładności, powtarzalności oraz zwiększania poziomu automatyzacji produkcji. Gdy mamy do czynienia z niewielkimi seriami lub produkowane partie różnią się miedzy sobą detalami to zakup specjalistycznego sprzętu może być poza zasięgiem wielu potencjalnych użytkowników. W celu zaspokojenia tej potrzeby Quick opracował serię stołowych robotów lutowniczych, które łączą w sobie elastyczność z wymaganym wysokim poziomem jakości i powtarzalności procesu produkcji.

Zobacz na filmie jak działa robot lutowniczy Quick

Quick robot lutowniczy

 

Zachęcamy do kontaktu z opiekunem produktu: Michał Wytyk | m.wytyk@biall.com.pl | +48 503 098 448

 

Zobacz więcej

Nowość: Nożyce i praski hydrauliczne 2017-01-25

Nowość: Nożyce i praski hydrauliczne

W naszym asortymencie pojawiły się nożyce i praski hydrauliczne o napędzie ręcznym lub akumulatorowym. Narzędzia posiadają otwierane i obrotowe głowice co wpływa na ergonomię użytkowania. Siła nacisku to 6 ton. Praski już w wyposażeniu standardowym posiadają szeroki wybór kamieni, który dodatkowo można uzupełnić o matryce znajdujące się w ofercie. Narzędzia są konfekcjonowane w wytrzymałych walizach transportowych lub w przypadku nożyc w etui materiałowym. Na naszym kanale Youtube umieściliśmy filmy prezentujące praski ze szczególnym uwzględnieniem łatwości wymiany szczęk zaciskających. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym:

OPT TP80FR praska ręczna

OPT THX185 praska ręczna

OPT EPB-22 praska akumulatorowa

 

Zobacz więcej

Targi Energetics 2016 - relacja 2016-11-22

Targi Energetics 2016 - relacja

W dniach 15-17 listopada 2016 roku mieliśmy okazję brać udział w IX edycji Lubelskich Targów Energetycznych Energetics, gdzie prezentowaliśmy szeroką gamę produktów pomiarowych marek Brymen oraz Kyoritsu. Na targach odwiedzający mieli też okazję zapoznać się z naszymi narzędziami OPT Tools, które wprowadzamy właśnie na rynek. Istotną częścią naszego stoiska była też prezentacja produktów dotyczących odnawialnych źródeł energii, gdzie w zakresie fotowoltaiki stale rozwijamy nasz asortyment. Dzięki zgromadzeniu takiej ilości interesujących urządzeń na stoisku mieliśmy okazję odbyć wiele ciekawych rozmów z odwiedzającymi targi. Dziękujemy wszystkim, a tym którzy nie mogli być osobiście na targach przedstawiamy kilka zdjęć.

 

Zobacz więcej

BRYMEN BM197 miernik cęgowy 2000A AC/DC TRMS, CAT IV 1000V 2016-10-03

BRYMEN BM197 miernik cęgowy 2000A AC/DC TRMS, CAT IV 1000V

BM197 to miernik cęgowy firmy BRYMEN przeznaczony do pomiarów prądów aż do 2000A i napięć do 1000V. Miernik ten charakteryzuje najwyższy stopień ochrony: 12kV (przepięcia), 1000V (przeciążenie na wejściu "COM" i "+"), 2000A (pomiar ciągły). Kategoria pomiaru w instalacjach CAT IV 1000V AC&DC informuje o tym, że użytkownik może bezpiecznie prowadzić pomiary w obwodach pierwotnych źródeł instalacji, rozdzielniach głównych, przy przyłączach kablowych, głównych zabezpieczeniach nadprądowych budynków itd. Przyrząd posiada bardzo przydatne w praktyce przemysłowej funkcje, takie jak VFD (Variable Frequency Driver - jednoczesny pomiar napięcia/prądu i częstotliwości, funkcja przeznaczona m.in. do pomiaru falowników), AutoCheck (automatyczny wybór pomiaru napięcia lub rezystancji w zależności od sygnału na wejściu), 5ms CREST-MAX (szybki tryb rejestracji wartości szczytowych) i EF-Detection (wykrywanie pola elektrycznego). Podwójny wyświetlacz z wysokim próbkowaniem 5razy/s pozwala na jednoczesne obserwowanie na wyświetlaczu wyników ACV/ACA i częstotliwości. Przyrząd posiada wytrzymałą obudowę i przełącznik obrotowy umożliwiający obsługę jedną ręką. Miernik cęgowy BM197 wyposażony jest w optyczne złącze USB, co pozwala na łączenie z komputerem PC i pracę z odpowiednim oprogramowaniem.

 

Zobacz więcej

Innowacyjna Gospodarka
na zamówienie
na zamówienie
dostępny
dostępny
dostępny
do 3 dni