biall.com.pl
Witaj na stronie BIALL Sp. z o.o. Jesteś tutaj: Strona główna » Kontakt

Kontakt

BIALL Sp. z o.o.
ul. Barniewicka 54c
PL 80-299 Gdańsk
sprawdź dojazd

Tel.: +48 58 322 11 91
Email: biall@biall.com.pl

NIP: 6040018535
REGON: 193106935
KRS: 0000223476
Kapitał zakładowy: 50 tys. zł (w całości wniesiony)

Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

Dział Sprzedaży

Ogólny kontakt z działem: zamowienia@biall.com.pl

Mariusz Nowosielski
+48 58 727 72 14
+48 503 098 423
mariusz.nowosielski@biall.com.pl

Michał Wytyk
+48 58 727 72 21
+48 503 098 448
michal.wytyk@biall.com.pl

Paweł Ratajczak
+48 58 727 72 12
+48 798 682 912
pawel.ratajczak@biall.com.pl

Marek Kruszyński - obsługa sklepu www
+48 58 727 72 28
+48 505 107 957
marek.kruszynski@biall.com.pl

Sebastian Cieślak
+48 58 727 72 18
+48 798 683 083
sebastian.cieslak@biall.com.pl

Dział Zaopatrzenia

Mateusz Michno
+48 58 727 72 29
mateusz.michno@biall.com.pl

Adam Wieczorkowski
+48 58 727 72 15
adam.wieczorkowski@biall.com.pl

Dział Serwis i Laboratorium

+48 58 727 72 30
serwis@biall.com.pl

Inżynier wsparcia technicznego robotów lutujących i dozujących

Dawid Stanecki
+48 58 727 72 34
+48 503 098 483
dawid.stanecki@biall.com.pl

Dział Administracyjno - Księgowy

Karolina Francke
+48 58 727 72 31
karolina.francke@biall.com.pl

Daria Francke
Główny księgowy
+48 58 727 72 19
+48 58 727 77 10

Marketing

Szymon Bagiński
+48 58 727 72 17
marketing@biall.com.pl

Konta:

Santander Bank Polska S.A.
76 1090 1098 0000 0001 0327 1197 (PLN)

IBAN PL 81 1090 1098 0000 0001 1942 0055 (EUR)
SWIFT WBKPPLPPXXX

IBAN PL 32 1090 1098 0000 0001 1942 0064 (USD)
SWIFT WBKPPLPPXXX

Innowacyjna Gospodarka
na zamówienie
na zamówienie
dostępny
dostępny
dostępny
do 3 dni