biall.com.pl
Witaj na stronie BIALL Sp. z o.o. Jesteś tutaj: Strona główna » Kontakt

Kontakt

BIALL Sp. z o.o.
ul. Barniewicka 54c
PL 80-299 Gdańsk
sprawdź dojazd

Tel.: +48 58 322 11 91
Fax: +48 58 322 11 93
Email: biall@biall.com.pl

NIP: 6040018535
REGON: 193106935
KRS: 0000223476
Kapitał zakładowy: 50 tys. zł (w całości wniesiony)

Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku: 8:00 - 16:00

Dział Sprzedaży

Ogólny kontakt z działem: zamowienia@biall.com.pl

Mariusz Nowosielski
+48 58 727 72 14
+48 503 098 423
m.nowosielski@biall.com.pl

Michał Wytyk
+48 58 727 72 21
+48 503 098 448
m.wytyk@biall.com.pl

Paweł Ratajczak
+48 58 727 72 12
+48 798 682 912
p.ratajczak@biall.com.pl

Marek Kruszyński - obsługa sklepu www
+48 58 727 72 28
+48 505 107 957
m.kruszynski@biall.com.pl

Sebastian Cieślak
+48 58 727 72 18
+48 798 683 083
s.cieslak@biall.com.pl

Dział Zaopatrzenia

Mateusz Michno
+48 58 727 72 29
+48 503 098 483
m.michno@biall.com.pl

Dział Serwisu - naprawa

+48 58 727 72 30
serwis@biall.com.pl

Dział Administracyjno - Księgowy

Karolina Francke
+48 58 727 72 31
k.francke@biall.com.pl

Barbara Cyperska
Główny księgowy
+48 58 727 77 10

Marketing

Michał Kalsztein
+48 58 727 72 17
+48 503 098 527
marketing@biall.com.pl

Konta:

Bank Zachodni WBK SA I O/Gdańsk
76 1090 1098 0000 0001 0327 1197 (PLN)

IBAN PL 81 1090 1098 0000 0001 1942 0055 (EUR)
SWIFT WBKPPLPPXXX

IBAN PL 32 1090 1098 0000 0001 1942 0064 (USD)
SWIFT WBKPPLPPXXX

Innowacyjna Gospodarka
na zamówienie
na zamówienie
dostępny
dostępny
dostępny